Počítačová grafika

Otvárame v časti Tvorivosť novú rubriku Počítačová grafika. Motivoval nas Bersekr, ktorý nám poslal 13 interesantných fraktalových výtvorov. 7 z nich uverejňujeme. Dúfam, že neprekročíme diskovú kvotu na NEXTRe!

Takže je tu otvorený priestor pre ďalších s(tvoriteľov)! Výtvory zašlite na day@drogy.sk .


Vlasto, 29-12-2000 - Na každého fajčiara raz dôjde.

Ahojte!
Pisem vam kvoli mojmu drobnemu napadu, teda obrazku ktory ma napadol. Dufam, ze vam pride taky ako ho posielam. Pomaly z cigarety ubuda a na kazdeho co sa tam raduje raz dojde.

vlasto.gif (14902 bytes)

Majte sa krasne.

Vlasto


Bersekr, 23.3.2000

Cau Jano :)
Nemam vobec nic proti tomu, ked budu obrazky zverejnene s tym ze to robil Bersekr. Inac som z Kosic, pracujem a studujem, mam 21 r. a relativne bohate skusenosti s drogami :) Ale experimenty uz mam za sebou. Dufam :) Neskor by som rad prispel do diskusneho fora nejakym komplexnym nazorom na drogy a situaciu vobec. Zaraza ma hlavne vekova hranica ked sa zacinaju drogy uzivat a aj skreslene informacie ktore maju opacny efekt ako bol povodny zamer... :(

Co sa tyka vyznamu alebo pomenovania obrazkov... S konkretnou predstavou som robil asi len Bersekr 11 a 12, to su zvuky ako som ich videl ja :) Ostatne obrazky to je len nekonecna hra s efektami a farbami. Rad by som robil aj nieco lepsie, ale budem si musiet nainstalovat iny program...
Tak sa majte, nech sa Vam na tej stranke dari :)

Obrázok bersekr04 bersekr05 bersekr06 bersekr07 bersekr08 bersekr11 bersekr12
veľkosť 47 kB 123 kB 90 kB 110 kB 99 kB 19 kB 67 kB

Kliknite na požadovaný obrázok a majte trochu trpezlivosti. Obrázky sú dosť objemné, ich ďalšia kompresia by bola na úkor kvality.